|
ثبت نام

021- 88924472

ملزومات مصرفی

    لیبل بارکد                   

ليبل هاي كاغذي ( Paper Label ) انواع مختلفي دارند از قبيل ( گلاسه ، نيمه گلاسه ، مات ) و از نظر رنگ هم تنوع بسيار دارند( آبي ، بنفش ، قرمز و.... ) در حقيقت ليبلهاي كاغذي را ميتوان به هر رنگي در آورد. این برچسبها از نظر مارك هم متنوع هستند ( فنلاند ، جك و فاسون آلمان ، رول كاور ايتاليا و.... ) و از نظر خاصيت چسبندگی به صورت پرچسب و معمولي ميباشند.  
  عمده مصارف اين نوع ليبلها در صنعت نساجي ميباشد که از اين برچسبها برروي محصولات خود جهت رديابي محصول خود استفاده ميكنند. البته ليبلهای کاغذی در صنایع ديگری به خصوص بر روي بسته بندي كالا کاربرد زيادی دارند.
 این گونه برچسب ها را میتوان بر روی بسته بندی هرگونه از کالاها استفاده کرد اگر در مقابل عوامل محیطی شدید مثل باران و یا آفتاب شدید قرار نگیرند . همچنین اینگونه لیبل ها بسیار مناسب برای چاپ بارکد بر روی بسته بندی محصولات هستند و بسیار کم هزینه تر از سایر برچسب ها هستند.

     رول فیش پرینتر           

رول كاغذ حرارتي مخصوص چاپگر هاي صدور فيش، این نوع رول ها کار برد های مختلفی دارند از جمله چاپ فاکتورفروش، رسید مشتری و گزارشات فروش و موجودی کالا، و با مارک های مختلفی در بازار موجود می باشد که از بهترین آنها می توان رول هانسول کره و میتسوبیشی را نام برد.


  ریبون                           

برای اینکه بتوانیم بر روی انواع برچسب چاپ کنیم باید از ریبون مخصوص لیبل پرینتر استفاده کنیم و همچنین باید برای هر نوع لیبل ، ریبون مخصوص خودش رو استفاده کنیم تا بهترین کیفیت چاپ را بدست آوریم ، باید همیشه این را در نظر داشته باشیم که از چاپ برچسب چه خواسته ای داریم . آیا ماندگاری آن مهم است؟ آیا قیمت آن مهم است ؟ آیا کیفیت چاپ آن مهم است ؟ همه به نوبه خود در انتخاب ریبون مناسب تاثیر به سزایی دارند. پس باید اطلاعات کامل در خصوص انواع ریبون داشته باشیم که در ذیل به اختصار توضیحاتی ارائه شده است.